Αρχική Εταιρία Υπηρεσίες Tα Νέα Μας SiteMap
Eπικοινωνία Ελληνικά English
Τα Προϊόντα μας
Πληροφορίες
Όροι χρήσεως - Προστασία Προσωπικών Δεδομένων
Τρόποι Παραγγελίας
Στάδια παραγγελίας
Tρόποι Πληρωμής
Έξοδα Αποστολής

 
Καλώδια - Καλωδιώσεις » Καλωδιώσεις (Ήχου, Video, ΤV, T/Φ-Δικτύου, Gaming, Υπολογιστών, Wi-Fi, Κλπ) » Ήχος & Εικόνα » Οπτικό Patch » PATCH CORD ΟΠΤ.ΙΝΑΣ ΠΟΛΥΤΡ. 62.5/125 LC/ST 3.0m
 
PATCH CORD ΟΠΤ.ΙΝΑΣ ΠΟΛΥΤΡ. 62.5/125 LC/ST 3.0m [04.023.0187]

ΓΙΑ ΤΙΜΗ INTERNET ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ 2 ΤΕΜΑΧΙΑ

Τιμή στο κατάστημα: 14,177€ 
Τιμή internet(Με Φ.Π.Α.): 11,483€ 


<< Προηγούμενο  |   Επόμενο >>
Καλάθι Αγορών
Άδειο καλάθι
0,000€ 
Προσφορές
Νέα Προϊόντα